UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oby jak najwięcej tego typu przedsięwzięć. Okolica jest piękna i sprzyja artystom w tworzeniu:) wkońcu jakiś porządny artykuł i zdjęcia na ten temat.
am
Oby jak najwięcej tego typu przedsięwzięć. Okolica jest piękna i sprzyja artystom w tworzeniu:) wkońcu jakiś porządny artykuł i zdjęcia na ten temat.
am