UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

rewelacja :) sama chętnie wybrałabym się na taki kurs :) zawsze jakaś odmiana :) może nie krawiectwo, ale kulinaria i wszelkie nowinki. ..

beatas

Anuluj