UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No to do kompletu opinii i wypowiedzi brakuje mi wywiadu z Panem Jerzym Wcisłą. Panie Piotrze Derlukiewicz może da się namówić Pana Wcisłę na wywiad? Chyba, że ma zakaz publicznych wypowiedzi w tym temacie. Może tak być. Demokracja w partiach politycznych to zwykła fikcja. Sekretarze rządza i daje komendy- kto nie posłucha to won z szeregów. Czerwony


Anuluj