UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nic nie jest za darmo :) Muzycy są opłaceni z kasy miasta czyli z naszych podatków w ramach ich programów kulturalnych więc za darmo to nawet wpierd. .się nie dostanie. Wstep gratis? a kto siedzi na widowni? :) Ci co płacą wieć przyszli zobaczyć w kogo zainwestowali, czy aby na pewno nie ma kaszany :) free - to takie oczko dla 'plebsu', ktos się załapał to miał farta :) za darmo zawsze sale pełne :P


Anuluj