UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszystko super, tylko czemu ciagle wstęp za darmo, za wejściówkami, EOK i Ratusz tez potrzebują. Sala rzeczywiście bardzo jeszcze surowa. Ktoś nawet chce koce przynieść, może lepiej bezdomnym na dworzec, za tydzień już jesień.