UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wszystko super, tylko czemu ciagle wstęp za darmo, za wejściówkami, EOK i Ratusz tez potrzebują. Sala rzeczywiście bardzo jeszcze surowa. Ktoś nawet chce koce przynieść, może lepiej bezdomnym na dworzec, za tydzień już jesień.


Anuluj