UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nigdy tam nie byłem, sala nie jest chyba taka mala jak się pisze, tylko po prostu jeszcze nie zrobiona, wyglada surowo, jak studio telewizyjne, a nie sala koncertowa, trochę trzeba w nia jeszcze wlozyć oprócz sprzetu naglasniajacego, by była profesionalna i bardziej przytulna.


Anuluj