UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Koncert był niezły, ciekawa interpretacja znanych i nieznanych utworów. Mnie bardzo przeszkadzało w odbiorze fatalne nagłośnienie niedużej sali koncertowej Kameralnej Orkiestry. Było za głośno i to nie pozwalało w pełni docenić walorów muzyki. Bardzo żałuję.

mmmmmmmmm

Anuluj