UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Koncert z Marcinem Wyrostkiem i Elbląską Orkiestrą był bajeczny, akustyka konceru doskonała sala za mała to na pewno. Do krytyka wyżej, to były dwa inne koncerty przede wszystkim repertuarowo, ale Ty tego nie zrozumiesz.


Anuluj