UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Koncert z Marcinem Wyrostkiem i Elbląską Orkiestrą był bajeczny, akustyka konceru doskonała sala za mała to na pewno. Do krytyka wyżej, to były dwa inne koncerty przede wszystkim repertuarowo, ale Ty tego nie zrozumiesz.