UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tylko dlaczego w tak nędznej salce odbył się koncert że nie zmieścił się zespół Marcina, no bo przecież ważniejsza była nasz orkiestra niż zespół w komplecie, ale w przeddzień dali czadu na prywatnej imprezie w sali teatru, a zatem dla mieszkańców potworna sala - Wyrostek bez swojego zespołu a w teatrze pełna gala, czy to w porządku