UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wczorajszy koncert był fenomenalny! poprostu Geniusz!!!! Dzieląc się swoją pasją z publicznoścą Pan Marcin wprowadza nas w ten lepszy świat, wypełniony piękna muzyką. Dziekuję
melita
wczorajszy koncert był fenomenalny! poprostu Geniusz!!!! Dzieląc się swoją pasją z publicznoścą Pan Marcin wprowadza nas w ten lepszy świat, wypełniony piękna muzyką. Dziekuję
melita