UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wczorajszy koncert był fenomenalny! poprostu Geniusz!!!! Dzieląc się swoją pasją z publicznoścą Pan Marcin wprowadza nas w ten lepszy świat, wypełniony piękna muzyką. Dziekuję

melita

Anuluj