UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dla kogo był ten falsh mob? dla tv i prasy? dla beki? byliście kiedyś na porządnie zorganizowanym mobie? to co próbują robić w e-gu to jakaś dziecinada zero podejścia, zero organizacji jednym słowem WIELKIE ZERO

null

Anuluj