UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dla kogo był ten falsh mob? dla tv i prasy? dla beki? byliście kiedyś na porządnie zorganizowanym mobie? to co próbują robić w e-gu to jakaś dziecinada zero podejścia, zero organizacji jednym słowem WIELKIE ZERO
null