UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Byłem na meczu i powim wam tak. .. brawa dla OE za walkę ale poziom to żal. pl!; ) Optycznie Warta była wyraźnie lepsza, po prostu walka i troche szczęścia dały zwyciestwo OE. Na koniec refleksja jeżeli Warta grała najmocniejszym składem, a OE rezerwami to może się utrzymamy w I lidze, jezeli Warta też grała rezerwami to może byc bardzo cięzko utrzymać się OE w I lidze.
znafca