UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widac ze charakter Olimpia ma. Smieszy mnie wypowiedz trenera Jakolcewicza ze powinni wygrac na luzie. Trzeba pamietac o tym ze Olimpia grala praktycznie rezerwowym skladem. Brawo. Teraz czekamy na renomowany zespol z ekstraklasy. Moim zdaniem teraz niech nie bedzie to Legia tylko inny klub z gornej polki. Legia zagra z Olimpia w finale. Pomarzyc dobra rzecz.

Kibic od 1971

Anuluj