UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Widac ze charakter Olimpia ma. Smieszy mnie wypowiedz trenera Jakolcewicza ze powinni wygrac na luzie. Trzeba pamietac o tym ze Olimpia grala praktycznie rezerwowym skladem. Brawo. Teraz czekamy na renomowany zespol z ekstraklasy. Moim zdaniem teraz niech nie bedzie to Legia tylko inny klub z gornej polki. Legia zagra z Olimpia w finale. Pomarzyc dobra rzecz.
Kibic od 1971