UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja "przywędrowałem" do Elbląga ponad 10 lat temu. W wielu miastach w całej Polsce mieszkałem, i nie były to jakieś mieściny (min. Opole i Szczecin). Dla mnie tutaj znalazłem to co chciałem, i jest nam (całej rodzince) naprawdę dobrze w tym Elbingu, i chcemy tu zostać.


Anuluj