UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

w sumie nawet w ostatnich czasach sporo też festynów i różnych imprez rodzinnych. Ale jak dla mnie to miasto jest niestety umierające. Małe perspektywy dla młodych ludzi przez co emigrują. Nie ma zbyt dużego wyboru uczelni praktycznie brak kierunków przyrodniczych a przecież nie każdy musi być humanistą. Jak już się wyjedzie nie bardzo chce się tu wracać chyba, że na starość albo w odwiedziny


Anuluj