UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wszyscy krytykują elbląg a to przecież takie ładne miasto w którym dużo się dzieje jeśli chodzi o budowanie.
wszyscy krytykują elbląg a to przecież takie ładne miasto w którym dużo się dzieje jeśli chodzi o budowanie.