UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Było bardzo fajnie, choć miodu trochę mało, ale za to pogoda przypasowała, bo ledwo wróciliśmy do domu to się rozpadało
Było bardzo fajnie, choć miodu trochę mało, ale za to pogoda przypasowała, bo ledwo wróciliśmy do domu to się rozpadało