UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
spoko koncert. a za tydzień Osińska! fajno w bażantarni zaczyna się robić. ja tam nie narzekam, popieram wszystkie imprezy w Elblągu, mniejszego i większego formatu. oby było ich jeszcze więcej!
spoko koncert. a za tydzień Osińska! fajno w bażantarni zaczyna się robić. ja tam nie narzekam, popieram wszystkie imprezy w Elblągu, mniejszego i większego formatu. oby było ich jeszcze więcej!