UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

spoko koncert. a za tydzień Osińska! fajno w bażantarni zaczyna się robić. ja tam nie narzekam, popieram wszystkie imprezy w Elblągu, mniejszego i większego formatu. oby było ich jeszcze więcej!


Anuluj