UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
przeciez zawsze sie znajda jakies marudy, krytykanci, niedowiarki. boze jakie te elblaskie spoleczenstwo (przynajmniej czesc) skrzywdzone przez los - wiecznie nie te gwiazdy przyjezdzaja, za malo miejsca, za drogo, za malo informacji. .. marudzicie!