UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie będę narzekal jak niektorzy poprzednicy, tylko zwrócę uwagę, że nie pamietam tak obfitujacego w koncerty okresu letniego w Elblągu. Serdeczne dzieki za to dla organizatorów. Z uwagi na mnogość warto odrobinę popracować nad reklamą, nie tylko wrzucenie do elblaskich gazet internetowych, ktore o dziwo wielu mlodych, nie mowiac o starszych nie czyta, ale odpwiednie docieranie do potencjalnego widza z informacja plakatową, czy wydawanymi co miesiac informatorami kulturalnymi. Widzę też wieksza rolę Wydziału / Departamentu Kultury. ETK odkryło na nowo po latach niebytu muszlę koncertową w Bażantarni, co elblazanie bardzo doceniają chodząc na te imprezy tłumnie. Ale co z innymi miejscami, jak zapuszczony amfiteatr na Moniuszki, pomnik po byłym prezydencie, hala widowiskowo - sportowa na Grunwalszkiej, i kolejny pomnik, czyli Ratusz na Starówce. Jak zamierza je wykorzystać nowy szef od kultury. Może lepiej mieć 5 obiektów na poziomie i wykorzystywanych, niż 15,ale byle jakich i pustych.


Anuluj