UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
no cóz patrzac na ta widownie to sama elita siedzi:/nie bylo chyba co z soba zrobic:/jakby mi doplacali to bym nie szedl tam
delfin i ivan
no cóz patrzac na ta widownie to sama elita siedzi:/nie bylo chyba co z soba zrobic:/jakby mi doplacali to bym nie szedl tam
delfin i ivan