UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
trafilam tam przypadkiem, chcialam tylko "zajrzec" i. .. zostalam do konca. urzekl mnie glos artystki, bardzo przyjemny klimat zapanowal pod muszla. szkoda tylko, ze tak malo informacji o takich wartosciowych koncertach i tak malo lawek, ludzie musieli siedziec na skarpach. nastepnym razem przyjde z kocem:)
gagatek