UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Byłem do wieczora w Bażantarni i nikt takich wywiadów nie przeprowadzał. ciekawy jestem czy organizatorzy płacą "portEL'owi" za wymyślanie kłamstw, bo w cenniku ogłoszeń nie ma ceny za pisanie nieprawdy. Może autor tego artykułu coś napisze na ten temat.


Anuluj