UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Warto nieraz zastanowić się 2 razy zanim się napisze komentarz. .Są osoby, dla których jedynym powodem odwiedzania tej strony są właśnie te "gówna". pozdrawiam.
ja.
Warto nieraz zastanowić się 2 razy zanim się napisze komentarz. .Są osoby, dla których jedynym powodem odwiedzania tej strony są właśnie te "gówna". pozdrawiam.
ja.