UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nowoczesność objawiła się po 15 latach w odpadających elewacjach fasad. To co obecnie jest budowane przetrzyma góra 10 lat. Ratusz tonie w bagnie, podwórka kamienic czekają na kredyt. Plany zagospodarowania przestrzennego robił chłopiec na głodzie(vide "lądowisko dla helikopterów"). Naprawdę potrzeba dużego talentu, żeby powtórnie ujarzmić i tak zniszczone miasto.

forever young

Anuluj