UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No szkoda, wielka szkoda ale dzięki temu że zastaliśmy tu po wojnie "gotowy plac budowy" można było ruszyć z budową nowoczesnych budynków. niestety uroków "starego Elbląga" nie przywrócimy nie ta technologia, nie te pieniądze i nie ten czas. Moim zdaniem miasto powinno iść "ku nowoczesności" To co było minęło.

etc. etc.

Anuluj