UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No szkoda, wielka szkoda ale dzięki temu że zastaliśmy tu po wojnie "gotowy plac budowy" można było ruszyć z budową nowoczesnych budynków. niestety uroków "starego Elbląga" nie przywrócimy nie ta technologia, nie te pieniądze i nie ten czas. Moim zdaniem miasto powinno iść "ku nowoczesności" To co było minęło.
etc. etc.