UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wtedy nie było styropianu, kamienice stawiali właściciele nie developerzy, budowali mistrzowie fachu budowlanego a nie chłopcy z łapanki i tak można ciągnąć w nieskończoność inne czasy inna bajka. Proszę zwrócić uwagę na zabudowę po lewej stronie zdjęcia(bezpośrednio przy Katedrze) jakie tam musiało być wąskie przejście.

forever young

Anuluj