UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pięknie ww. napisane dodam tylko że budownictwo w tamtych czasach było wspaniałe zapierało dech w piersi a teraz to co się buduje to można porównać do kurników bez stylu bez smaku zwykłe domki z kart
Pięknie ww. napisane dodam tylko że budownictwo w tamtych czasach było wspaniałe zapierało dech w piersi a teraz to co się buduje to można porównać do kurników bez stylu bez smaku zwykłe domki z kart