UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Współczuję ludziom którzy walczą, by wiatraki nie powstaly w ich okolicy. Trzeba naprawdę wiele uporu i odwagi, bo za tym stoją ooogromne pieniądze. Jestem mieszkanką gminy Milejewa -piękne okolice -lasy wzgórza, przechodziliśmy przez to dwa lata temu, na chwilę mamy spokój. Dobra rada interesujcie się, co się dzieję na radach Gmin -patrzcie na ręce chłopkom w gminach i zainteresujcie się PLANEM ZAGOSPODAROWANIA GMINY, ,bo od tego zaczyna sie Nasz problem z wiatrakami, tzn. przy uchwalaniu można było sobie zastrzec odległość od wiatraków np. 2 km, albo miejsca w których nie stawiamy wiatraków a tak jest po ptakach, ale nie WIATRAKACH.

madziulek

Anuluj