UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak mają zdobywać zamek w naszym mieście kiedy nie ma zamka to i nie ma imprezy a kieła od dinozoura którego znaleźli koło Elbląga oddali do województwa i też nie ma czym się chwalić.
Jak mają zdobywać zamek w naszym mieście kiedy nie ma zamka to i nie ma imprezy a kieła od dinozoura którego znaleźli koło Elbląga oddali do województwa i też nie ma czym się chwalić.