UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak mają zdobywać zamek w naszym mieście kiedy nie ma zamka to i nie ma imprezy a kieła od dinozoura którego znaleźli koło Elbląga oddali do województwa i też nie ma czym się chwalić.


Anuluj