UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Popieram wpis-Wstyd-. Elbląscy Politycy??? Chyba z tytułu bo tak się zastanawiam DLACZEGO np. Malbork potrafi organizować wiele a Elbląg nic. Popatrzmy w Malborku jest Zamek, teraz powstał Park Dinozaurów i to ruchomych, Świetna zachęta do odwiedzin Malborka. Natomiast w Elblągu nic nie powstaje, na dodatek cwaniaki z mazur mówią NIE budowaniu czego kolwiek w Elblągu. To ja mam w d. .. e takich polityków, takie województwo. Była nadzieja że Nowy Prezydent, Młody człowiek ruszy ze zmianami lecz nie zanosi się na to. DLACZEGO co boi się olsztyna, dobra rada jedzie Pan do Premiera RP i konkretna rozmowa albo szlabany na rogatkach Elbląga. Zróbmy tak jak Ślązacy chcą zrobić i po problemie. Referendum było tak że jest wazne i prawo po stronie Elblążan.


Anuluj