UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Takie niechlujstwo i niefachowość przy zmianach na Starówce w normalnym kraju zakonczylyby się dymisją Naczelnika Zarządu Dróg, a co u nas, skrzyzowania równorzędne nadal nieoznakowane.


Anuluj