UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Takie niechlujstwo i niefachowość przy zmianach na Starówce w normalnym kraju zakonczylyby się dymisją Naczelnika Zarządu Dróg, a co u nas, skrzyzowania równorzędne nadal nieoznakowane.
Takie niechlujstwo i niefachowość przy zmianach na Starówce w normalnym kraju zakonczylyby się dymisją Naczelnika Zarządu Dróg, a co u nas, skrzyzowania równorzędne nadal nieoznakowane.