UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wsztstkie wpisy bez podpisu i pochwlające nowe rozwiązania to napewno od włascicieli tych nowych zabytow. OLać to stare miasto lepiej pojechać tam gdzie jest normalnie np do PASŁĘKA - tam w sumie taniej jeszcze jest gdzie zaparkować, bardzo smaczne jedzenie, lody w elblążkowie niech się kryją w lochach tych zabytkowych kamienic. Niech chodują sobie ryby w tych zalanych piwnicach. To miasto musi zdechnąć, inaczej nie wyleczy się z głupoty urzędasów którzy widzą starówkę jak na starych pocztówkach-damy w pięknych kapelisiach jadących powozem, panowie w cylndrach na głowie na bicyklach. Nie ta epoka inie takie wymagania mieszkańców.

gmol

Anuluj