UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
na szostym zdjeciu doskonale widac ze kierowcy elblascy nie rozumieja znakow!!! wszystkich wyslac na dodatkowy kurs prawa jazdy!!! tam trzeba parkowac rownolegle do ulicy a nie na skos!!!!
na szostym zdjeciu doskonale widac ze kierowcy elblascy nie rozumieja znakow!!! wszystkich wyslac na dodatkowy kurs prawa jazdy!!! tam trzeba parkowac rownolegle do ulicy a nie na skos!!!!