UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

na szostym zdjeciu doskonale widac ze kierowcy elblascy nie rozumieja znakow!!! wszystkich wyslac na dodatkowy kurs prawa jazdy!!! tam trzeba parkowac rownolegle do ulicy a nie na skos!!!!


Anuluj