UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
w całości popieram emigranta, w naszym urzędzie ciągle niestety ton nadają ludzie starej epoki myslący w stylu PRL-u z naczelnym hasłem, Robić Zawsze Odwrotnie Niż Chcą Mieszkańcy, bo to my urzednicy zawsze mamy rację. Komuna ciągle tkwi w mentalności polaków bardzo głęboko, trzeba choć na trochę z polski wyjechać, by to zrozumieć. niestety polska to niereformowalny kraj. jeszcze na długie lata.