UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
na obecnym etapie, zwlaszcza, że nie ma tam policji i Strazy Miejskiej nie polecam jazdy zgodnie z nowymi przepisami, bo skonczy to sie stłuczką. Polowa kierowców zupelnie nie kuma zmian. i musialem kiulka razy dziennie ustepować pierwszeństwa, by moje auto nie wyladowalo w warsztacie.