UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dokładnie, po wpisach widać, jakich teraz mamy kierowców. Ci najbardziej przestraszeni krzyczą, żeby wybudować rondo lub postawić światła - niestety skrzyżowanie w innej formie to dla nich koszmar.


Anuluj