UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dokładnie, po wpisach widać, jakich teraz mamy kierowców. Ci najbardziej przestraszeni krzyczą, żeby wybudować rondo lub postawić światła - niestety skrzyżowanie w innej formie to dla nich koszmar.
Dokładnie, po wpisach widać, jakich teraz mamy kierowców. Ci najbardziej przestraszeni krzyczą, żeby wybudować rondo lub postawić światła - niestety skrzyżowanie w innej formie to dla nich koszmar.