UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Piesi mogą poruszać się dowolnie po jezdni panie sierżancie nie tylko przez nią przechodzić proszę to sobie zapamiętać a niech mi który tylko zatrąbi.


Anuluj