UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I tak kierowcy maja gdzieś nowe zasady ruchu obowiązujące na Starym Mieście, znak "strefa zamieszkania" zezwala na parkowanie tylko w wyznaczonych miejscach, znaki sobie kierowcy sobie, ulica Rzeźnicka cała zawalona samochodami, oczywiście nie ma tam wyznaczonych miejsc parkingowych. Parking znajduję się całe 20 metrów dalej ale komu by się chciało tyle chodzić, najlepiej wjechać pod same drzwi, parking oczywiście wolny a nawet dwa parkingi.
miekszaniec k