UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
witam Rozsądek. Czy w Polsce jest prawo tak jak Ty sobie życzysz 1 km ? na plakatach chcą 3 km. Może dopisać 0 i będzie 30 ? każdy może powiedzieć życzę sobie i już ? prawo mówi wyraźnie normy hałasu mają być przestrzegane. Masz zamiar pokazać, że nie życzysz sobie drogi na Gdańsk tylko 5 kilometrów dalej ? ja powiem 10.Albo przestrzegamy prawa, albo nic nie przestrzegajmy i każdy niech sobie powie życzy i tyle ma być. Inni powiedzą 100 km. Czy jak Ty będziesz chciał stację benzynową uszanujesz jak powiem, ,wywalaj z tego miejsca idź 5 km dalej, pójdziesz ? chyba tak, nie będziesz się przecież zasłaniać spełnione wszelkie normy i wymogi, tylko potulnie głowa w dół, i dawaj pozwolenia do pieca i zaczynaj od nowa bo tak sobie życzę. Nic nigy nie postawisz bo w, ,nowym" miejscu znajdzie się kolejna osoba która uzna, że sobie nie życzy. Piszesz że dlaczego nie będzie tam farmy a tylko takie nieduże ? Albo nie mają pieniędzy jak zachodnie firmy, albo nie chcą mieć nic takiego dużego. Nikt chyba Tobie nie mówiłby dlaczego stacja benzynowa ? ja się nie zgadzam ma być dodatkowo zajazd, kręgielnie, supermarket i punkt lotto. Inaczej się nie zgadzam i już. Albo przestrzegamy prawa albo od razu robimy rozpierduchę każdy na każdego protestuje, każdy stawia tylko tam gdzie mu pozwolą Ci którzy przyjdą z transparentami. Tylko wówczas po co nam Urząd Gminy, po co nam prawodawstwo, skoro to nic wspólnego nie będzie miało. Stawiamy tylko tam gdzie 100% ludzi zaakceptuje czyli nigdzie
prawdziak