UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No to świetnie. Dobrze, że w ogóle ktoś poinformował! Człowiek pracuje cały tydzień, niedziela to jedyny wolny dzień żeby gdzieś pojechać a oni w ostatniej chwili odwołują niedzielne kursy! Gratuluję! Przesiadam się na autobus, dziękuję za taką kolej!

bastek

Anuluj