UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Planując każdą inwestycją należy nie zapomonać o równorzędnym traktowaniu racji społecznych, ekonomiczych i ekologicznych. Do tej pory inwestor forsuje aspekt ekonomiczny, a co Z NAMI MIESZKAŃCZMI I ŚRODOWISKIEM PRZYRODNICZYM - JESTEŚMY SPYCHANI NA MARGINES.

!!!!!!

Anuluj