UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na biednego w osobówce nie trafiło. .. Warszawiak i to jeszcze w BMW. .. chyba najgorsze połączenie jakie może być :P
jarteq
Na biednego w osobówce nie trafiło. .. Warszawiak i to jeszcze w BMW. .. chyba najgorsze połączenie jakie może być :P
jarteq