UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jasne jechał z baba ktora na 7 stała, robiła mu dobrze w tym czasie, pewnie śpieszył się na parking przy Nowej Holandii, bo godzinka relaksu drogo kosztuje a chciał jeszcze zamoczyć :)))
ZNAMTO
Jasne jechał z baba ktora na 7 stała, robiła mu dobrze w tym czasie, pewnie śpieszył się na parking przy Nowej Holandii, bo godzinka relaksu drogo kosztuje a chciał jeszcze zamoczyć :)))
ZNAMTO