UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jasne jechał z baba ktora na 7 stała, robiła mu dobrze w tym czasie, pewnie śpieszył się na parking przy Nowej Holandii, bo godzinka relaksu drogo kosztuje a chciał jeszcze zamoczyć :)))

ZNAMTO

Anuluj