UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak wszyscy kierowcy byli trzeźwi to równiez należy przebadać profilaktycznie policjantów żeby nie było niedomówień. Zalecam każdemu kierowcy który jest badany na zawartość alkoholu zarządać również badania kontrolujacego policjanta. Jest on poddawany sprawdzeniu jak każdy obywatel, tym bardziej gdy jest na słuzbie. W przypadku braku zgody nalezy poinformować o tym fakcie oficera dyżurnego dzowniac pod nr alarmowy oraz wnieśc skargę do komendanta. Wszystko w ramach kampanii Trzeźwe Społeczeństwo"
Janek-dzbanek