UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nikt nie robi awantur, Gmina nie ma nawet planów rozwoju, wiatraki to sprawa która toczy się od 2006,mieszkańcy wiedzą od około 2 lat, wszystko bez wiedzy wsi. Zapraszam do Janowa zobaczyć jak Gmina dbała o tę wieś przez lata, jak dbał sołtys, doga przez wieś to droga przez męką, światło tylko w prywatnych domach - na koszt mieszkańców, dzieci i ich transport do szkoły osobny temat. Natomiast wiatraki mają być panaceum na kłopoty - pieniądze z UNII???? dla kogo dla wsi czy gminy czy kogoś innego. Pośpiech i brak wiedzy wcześniejszej może świadczyć o nieczystych intencjach.


Anuluj