UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

CD. Zalety które ma zastosowanie wiatraków są rownież dla widoczne dla lokalnych mieszkańców, np wpływy z tytułu dzierżawy dla właściciela gruntu (to naprawdę nie są grosze, taka umowa też pomaga właścicielowi gruntu nawet w banku jako poważne zabezpieczenie finansowe). Dodatkowo generuje to wpływy do lokanego samorządu w postaci różnych podatków. W proteście w Elblągu nie widzę chęci porozumienia. Widzę za to co jest dalej w naszym społeczeństwie powszechne - nasze kochane wady narodowe, dzięki którym takie BIEDNE społeczności jak Elbląg jeszcze długo będą dreptać w miejscu. Bo wyjście z dołka zawsze kosztuje, tak samo jak jakikolwiek postęp.


Anuluj