UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Temat Farm prowadzi do wniosku bardzo prostego. Rozdrobnienie na tak dużą ilość Gmin w okolicach Elbląga jest po prostu szkodliwe. Kadra nie poradzi sobie z tak trudnym tematem jak i z wieloma innymi tematami. Pikieta i wypowiedzi pokazały w zasadzie jedno – nikt nic nie wie. Likwidacja okolicznych gmin aż po Tolkmicko jest po prostu konieczna. Jeden zarząd – większe kompetencje, decyzyjność i możliwości. Ustawa o samorządzie daje takie możliwości.

Prowokator

Anuluj