UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
POrtel to już nie ma o czym pisać, bo jako tuba propagandowa PO i prezydenta Nowaczyka nie może przecież zamieszczać informacji o nieudolnej władzy w osobie prezydenta Elbląga oraz to, że Wcisła jest najgorszym przewodniczącym RM. W końcu to sam pan redaktor Derlukiewicz, tak zakochany w PO nie może publicznie przyznać sie do POrażki!!!