UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

temu Panu ze zdjęcia nr 6,chętnie zadałbym pytanie dlaczego uważa, że jest to strefa zagrożenia. Proszę o ligiczne i rzeczowe wyjasnienie. Nie bajanie. Chciałbym poznać temat z obu stron.

jeszcze śpiący

Anuluj