UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
temu Panu ze zdjęcia nr 6,chętnie zadałbym pytanie dlaczego uważa, że jest to strefa zagrożenia. Proszę o ligiczne i rzeczowe wyjasnienie. Nie bajanie. Chciałbym poznać temat z obu stron.
jeszcze śpiący
temu Panu ze zdjęcia nr 6,chętnie zadałbym pytanie dlaczego uważa, że jest to strefa zagrożenia. Proszę o ligiczne i rzeczowe wyjasnienie. Nie bajanie. Chciałbym poznać temat z obu stron.
jeszcze śpiący